Bungalov Ev

Bungalov evler Türkiye’nin herhangi bir yerinde küçük de olsa bir arazisi olan herkesin uygun fiyata yaptırabileceği bir konut türüdür.

Bungalov evlerin dış görünüşleri şirin ve huzurlu olsa da iç yaşam alanları da aynı huzuru verebilir mi? Bungalov ev yaptırmak isteyenler için merak konusudur tabii ki. Bungalov evlerin içleri farklı tarzlarda dizayn edilebilir, ancak konsepte tam anlamıyla uyum sağlayan tasarımla mükemmel bir huzur ortamı sağlayabilirsiniz.

Bungalov Evlerin Avantajları?

Bungalov ev modellerin avantajları aslında saymakla bitmiyor. Yaşayan prefabrik evler olarak da bilinen bungalov yapılar betonarme evlere göre daha düşük maliyetli ve daha uzun ömürlü olmalarının yanı sıra aynı zamanda yapımı hızlı yapılardır.

Kafanızı dinleyeceğiniz minik bir kulübeniz olsun istiyorsanız bu örnek tam size göre! Bu minik, inşası kolay ve konforlu bir tasarıma sahip olan bungalov evleri istediğiniz renklerde ve tasarımda fabrikamızda yapmaktayız.

Bungalov Evler Neden Yapılmaktadır?

Dediğimiz gibi bungalov ev denilince akla ilk olarak ahşap gelse de aslında her bungalov ahşap olmak zorunda değildir. Son yıllarda ekolojik yapıları, ekonomik maliyetleri ve inşa ve tasarım kolaylıkları ile öne çıkan Hafif çelik bungalov evler de bir çok artıyı beraberinde getiriyor.

Hafif Çelik’in olağanüstü güç-ağırlık oranı, zorlu dış koşullara karşı üstün bir dayanıklılığı korurken, daha fazla tasarım çok yönlülüğü sunar. Smart hafif çelik çerçeveler yangına, su hasarına ve ahşabı tahrip eden geleneksel organizmalara karşı daha fazla dayanıklılık sağlar. Ahşabın aksine çelik zamanla çürümez, eğilmez, çekmez veya ayrışmaz. Buda, Bungalov ev sahiplerine daha uzun vadeli yatırım getirisi ve evleri için daha büyük bir güvenlik duygusu sağlar.

Bungalov Ev Büyüklüğü?

Her ne kadar bungalov denilince aklımıza ilk olarak küçük yapılar gelse de yıllar içinde gelişen ve yaygınlaşan bu konsept de geniş ve gösterişli villalar yaratabiliyor, üstelik çok daha ekonomik bir maliyetle.

Bungalov yapıların en güzel ve öne çıkan örneklerinden biri de mimari açıdan göz kamaştıran bu yapılardır. Ancak bu evin yalnızca dış cephesi değil, iç yaşam alanları da sizi büyüleyecek. Huzurlu yapısının lüks ve ferah bir dizayn ile birleştiği iç tasarım herkesin yaşamak istediği bir Bungalov ev meydana getiriyor.

Bungalov Ev Modelleri ve Fiyatları nedir?

Bir çok bungalov ev modelleri ve fiyatları mevcuttur. Aşağıdaki butondan veya whatsapp taki müşteri temsilcimizle yapacağınız görüşme sonunda size en uygun olan model ve fiyatı öğrenebilirsiniz.

Smart
WhatsApp
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?