Hobi Bahçesi Evleri

Hobi bahçesi evleri hakkında

Bir hobi bahçesi evi projesini hayata geçirmeden önce mimar, mühendis ve tasarım ekiplerimizle fikir alışverişi yapıyor, konseptinize uygun mimari yaklaşımları derleyerek izleyeceğimiz adımları belirliyoruz. Beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizlerle fikir alışverişi yapmaya özen gösteriyoruz.

Hobi Bahçesi Evleri

Son zamanlarda trend olan hobi bahçeleri, şehrin telaşından biraz uzaklaşmak ve kendisine biraz daha vakit ayırmak isteyen kişilerin tarla, bahçe ve hobi bahçesi evleri ne olan ilgileri giderek artıyor.

Hobi Bahçesi Ev Modelleri

Türkiye de ve özellikle ankara nın bir çok yerinde hobi bahçesi evi yapıyoruz ve bitmiş bir çok projemiz vardır. Sizin de beğeneceğiniz bir hobi bahçesi ev modeli için ilk önce mimar ve mühendislerimizle birlikte istediğiniz modeli üç boyutlu olarak çizip size sunuyoruz. Daha sonra yapılışını adım adım resimleyip size gönderiyoruz.

Hobi bahçesi Ankara gölbaşı, temelli, Kızılcahamam ve bir çok yerde devam etmektedir.

Hobi Bahçesi Evlerinin Avantajları

1. Bu evler genellikle prefabrik yapılardan ya da konteynerlerden inşa edildikleri için bir noktadan başka bir noktaya kolaylıkla taşınabilirler.

2. Hobi bahçesi evleri, elektrik, su ve ısıtma tesisatları döşenmiş şekilde teslim edilir ancak bunun için evin yerleşeceği bölgede su kaynağı ve elektrik hattı olmak zorundadır.

3. Hem prefabrik hem konteyner hobi evleri istenen boyutta ve tasarımda, tamamen kişiye özel bir şekilde üretilebilirler. Prefabrik yapı elemanları parça parça tasarlanabiliyorken konteynerler uluslararası standart ölçü ve şekillerde üretilirler. Bu durum, prefabrik evlerde tasarım esnekliği, konteyner evlerde ise standardizasyon sağlar.

4. Bu evler için, betonarme binalarda gerekli olan imar izinleri gerekmez. Evin kurulacağı bölgeye bir yapı inşa etmek için yine izin alınmalıdır ancak bu alanın imara açık olup olmaması önemli değildir. Buna karşın elektrik ve su tesisatları ve kullanılacaksa internet hattının çekilmesi için gerekli yerlere başvurularda bulunmak ve izinler almak gereklidir.

5. Konteyner ve prefabrik hobi evleri, sipariş edildikten sonra çok kısa bir süre içinde teslim edilebilirler.

6. Prefabrik yapılar ve konteynerler doğa dostudurlar. Yani inşa edildikleri bölgenin ekolojik yapısına zarar vermezler.

7. Bu evler genellikle toprak ve doğa ile teması artırdığı için, stres ve strese bağlı hastalıklardan uzak kalınmasına yardımcı olurlar.

Hobi Bahçesi Evleri Modelleri ve Fiyatları

Hobi Bahçesi ev modelleri fiyatları genel olarak 250 bin tl den başlayıp, 900 bin tl nin üzerine çıkabilen fiyat aralığına sahiptir. Hobi Bahçesi prefabrik ev modelleri fiyatlarında kullanılan malzeme kalitesi, büyüklüğü ve çeşitliliği etkili olmaktadır. Bir Hobi Bahçesi evi satın almayı düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Modüler Tiny House ile Tiny House Farkı Nedir?

Modüler evler, kontrollü bir fabrika ortamında bölümler veya modüller halinde inşa edilen ve daha sonra taşınan konutlardır. Tiny House ise bunun şaseli ve tekerlekli halidir. Şase ve tekerlekleri olmadığı için fiyat avantajı sağlamaktadır. Modüler evinizide nakliyesine uygun bir araçla istediğiniz yere götürebilirsiniz. Daha sonra istenmesi taktirinde O2 belgeli şase montajı yapılabilir.

Hobi bahçesi Modüler ev büyüklüğü ne kadardır?

Modüler evlerin taşınır olan modelleri en 2,55 metre boy 6 metre – 7 metre – 8 metre ve 9 metre olarak tasarlanmaktadır. Eğer sabit olarak kalacaksa özel ölçülerde üretilebilir.

Modüler ev Özellikleri

İSKELETAĞIR VE HAFİF ÇELİK
ISI YALITIMÇatı, zemin ve cephelerde 100mm mineral yün ısı yalıtımı
SU YALITIMNefes alan su yalıtım kaplaması
İÇ KAPLAMAMARİN KONTRA ÜZERİNE DUVAR KAĞIDI, SU BAZLI BOYA, LAMBRİ KAPLAMA, MASİF KAPLAMA
PENCEERE VE KAPILARISI YALITIMLI KAPI VE PENCERELER
ZEMİNDERZLİ LAMİNANT PARKE KAPLAMASI
ÇATIÖZEL KENET SAC ÇATI KAPLAMASI VE ISI YALITIMI İÇİN TAŞ YÜNÜ
DIŞ CEPHEGÖRSELLERDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ, FIRINLANMIŞ İTHAL ÇAM, LAMBRİ VE KOMPOZİT KAPLAMA
BANYODuş alanlarında seramik kaplama, temperli cam duş paneli ve duş teknesi, 1.sınıf rezervuarlı
İÇ MEKANWc, duş seti ve dolaplı banyo lavabosu,
MUTFAK: MDF LAM MUTFAK MOBİLYALARI, MASİF PANEL MUTFAK TEZGAHI, ÇELİK VEYA SERAMİK EVYE

MODÜLER EV DONANIMLARI

Modüler Ev Fiyatları Nedir?

Çok sayıda model geliştirildiği için geniş bir modüler ev fiyat skalası da söz konusudur. Standart ölçüde ve özellikte bir modüler ev 250.000TL den başlamaktadır.

Modüler ev fiyatını değiştiren faktörler

 Fiyat listesinde göreceğiniz rakamlar opsiyon listesindeki ek kişiselleştirme ve istekleriniz doğrultusunda değişecektir. İlgili satış danışmanıyla yapacağınız ayrıntılı görüşmeler sonucunda final fiyat teklifiniz oluşacaktır.

Benim için en doğru Modüler Ev ve fiyatı Nedir?

Modüler ev’i bireysel mi yoksa ticari yatırımlar için mi kullanacağınız ilk kriterdir. Ticari olarak kullanılacak Modüler evi hangi amaca hizmet edeceği seçimine göre tasarımlar değişecektir. Ofis ünitesi, satış ofisi, bekleme salonu, cafe konaklama ünitesi vb. seçimler olabilir. Modüler ev’i kullanacak kişi sayısı, boyut ve model seçebilmenin ilk kriteridir. 4 kişilik bir ailenin yaşam şekli, konfor alanı tercihleri, çocuklu ailelilerin yaş durumları vb. konular tasarım tercihlerini belirler. Boyut, model, kullanıcı sayısı modular house fiyatını doğrudan şekillendirir.

Smart
WhatsApp
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?