Modüler Tiny House Modelleri ve Fiyatları

Modüler Tiny House yaratmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. İster standart model alın ister kendiniz mimarlarımız ve mühendislerimizle birlikte zevkinize göre tasarlayın.

moduler house

SMH-1 boyutları en 2,55 metre boy 7 metre olarak tasarlanmaktadır. Eğer sabit olarak kalacaksa özel ölçülerde üretilebilir. Standart donanımlı Modüler Tiny House SMH-1 fiyatı için WhatsApp ve iletişim numaramızdan ulaşarak son fiyatı alabilirsiniz.

SMH-2 boyutları en 2,55 metre boy 8 metre 20m² olarak tasarlanmaktadır. Eğer sabit olarak kalacaksa özel ölçülerde üretilebilir. Standart donanımlı Modüler Tiny House SMH-2 fiyatı için WhatsApp ve iletişim numaramızdan ulaşarak son fiyatı alabilirsiniz.

modüler ev

SMH-3 boyutları en 2,55 metre boy 9 metre 23m² olarak tasarlanmaktadır. Eğer sabit olarak kalacaksa özel ölçülerde üretilebilir. Standart donanımlı Modüler Tiny House SMH-3 fiyatı için WhatsApp ve iletişim numaramızdan ulaşarak son fiyatı alabilirsiniz.

SMH-4 boyutları en 2,55 metre boy 10 metre 30m² olarak tasarlanmaktadır. Eğer sabit olarak kalacaksa özel ölçülerde üretilebilir. Standart donanımlı Modüler Tiny House SMH-4 fiyatı için WhatsApp ve iletişim numaramızdan ulaşarak son fiyatı alabilirsiniz.

SMH-5 boyutları en 2,55 metre boy 10 metre 35m² olarak tasarlanmaktadır. Eğer sabit olarak kalacaksa özel ölçülerde üretilebilir. Standart donanımlı Modüler Tiny House SMH-5 fiyatı için WhatsApp ve iletişim numaramızdan ulaşarak son fiyatı alabilirsiniz.

Smart
WhatsApp
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?