Modüler Tiny House SMH-2

Modüler Tiny House projesini hayata geçirmeden önce mimar, mühendis ve tasarım ekiplerimizle fikir alışverişi yapıyor, konseptinize uygun mimari yaklaşımları derleyerek izleyeceğimiz adımları belirliyoruz. Beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizlerle fikir alışverişi yapmaya özen gösteriyoruz. Size özel Modüler Tiny house nuzu geliştirmek ve hayalinizdeki tasarımı oluşturmak için mimarlarımızla çizimini yapıp beğeninize sunuyoruz.

Modüler Tiny House ile Tiny House Farkı Nedir?

Modüler evler, kontrollü bir fabrika ortamında bölümler veya modüller halinde inşa edilen ve daha sonra taşınan konutlardır. Tiny House ise bunun şaseli ve tekerlekli halidir. Şase ve tekerlekleri olmadığı için fiyat avantajı sağlamaktadır. Modüler evinizide nakliyesine uygun bir araçla istediğiniz yere götürebilirsiniz. Daha sonra istenmesi taktirinde O2 tip belgeli şase montajı yapılabilir.

Modüler Tiny House büyüklüğü ve fiyatı ne kadardır?

SMH-2 boyutları en 2,55 metre boy 8 metre 20m² olarak tasarlanmaktadır. Eğer sabit olarak kalacaksa özel ölçülerde üretilebilir. Standart donanımlı Modüler Tiny House SMH-2 fiyatı için WhatsApp ve iletişim numaramızdan ulaşarak son fiyatı alabilirsiniz.

Modüler Tiny House Fiyatları Nedir?

Çok sayıda model geliştirildiği için geniş bir Modüler tiny house fiyat skalası da söz konusudur. Standart özellikte ve 2,55 metre en 8 metre boy 20m² modüler tiny house için WhatsApp ve iletişim numaramızdan ulaşarak son fiyatı alabilirsiniz. Fiyatlara KDV ve nakliye dahil değildir.

Modüler Tiny House fiyatını değiştiren faktörler nelerdir?

Fiyat listesinde göreceğiniz rakamlar opsiyon listesindeki ek kişiselleştirme ve istekleriniz doğrultusunda değişecektir. İlgili satış danışmanıyla yapacağınız ayrıntılı görüşmeler sonucunda final fiyat teklifiniz oluşacaktır.

Smart
WhatsApp
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?