Tiny House Modelleri ve Fiyatları

Tiny House modelleri bir evin büyüsünü açığa çıkarırken esneklik ve tasarımı ile de sizi etkiler. İster gezici bir yaşam tarzı, ister sabit bir yerin istikrarını tercih edin, bu küçük konutlar her isteğinizi karşılar. En güzel anılar ve kalıcı bağlar oluşturabilirsiniz. Tiny house tasarımı sizin isteğiniz doğrultusunda renk, model ve oturum planı ile tamamen size özel bir model oluşturabilirsiniz.

tiny house ankara

SM-1 boyutları en 2,55 metre boy 8 metre 20m² olarak tasarlanmaktadır. Eğer sabit olarak kalacaksa özel ölçülerde üretilebilir. Standart donanımlı Tiny House SM-1 fiyatı için detaylı bilgi alabilirsiniz.

SM-2 boyutları en 2,55 metre boy 9 metre 22,95m² olarak tasarlanmaktadır. Eğer sabit olarak kalacaksa özel ölçülerde üretilebilir. Standart donanımlı Tiny House SM-2 fiyatı için detaylı bilgi alabilirsiniz.

tiny house 3

SM-3 boyutları en 2,55 metre boy 8 metre 25m² olarak tasarlanmaktadır. Eğer sabit olarak kalacaksa özel ölçülerde üretilebilir. Standart donanımlı Tiny House SM-3 fiyatı için detaylı bilgi alabilirsiniz.

tiny house izmir

SM-4 boyutları en 2,55 metre boy 9 metre 28m² olarak tasarlanmaktadır. Eğer sabit olarak kalacaksa özel ölçülerde üretilebilir. Standart donanımlı Tiny House SM-4 fiyatı için detaylı bilgi alabilirsiniz.

tiny-house

SM-5 boyutları en 2,55 metre boy 9 metre 33m² olarak tasarlanmaktadır. Eğer sabit olarak kalacaksa özel ölçülerde üretilebilir. Standart donanımlı Tiny House SM-5 fiyatı için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Smart
WhatsApp
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?