Tiny House satılık ve fiyatlar bir çok faktöre göre değişiklik göstermektedir. O2 tip onay belgeli çekme karavan ruhsatılı Tiny House satılık fiyatları 500.000TL den başlayıp 1.250.000TL kadar çıkmaktadır.

Tiny House Nedir?

Tiny house’lar genellikle kompakt, kullanışlı ve genellikle geleneksel evlere kıyasla daha küçük boyutlarda tasarlanmış evlerdir. Bu evler genellikle yaşam alanını minimuma indirirken pratiklik ve sürdürülebilirlik odaklıdır. Farklı tarz ve büyüklüklerde olan bu evler, genellikle taşınabilir ve özelleştirilebilir yapılarıyla dikkat çekerler.

Tiny House Satın Almak İçin Ne Yapmam Gerekiyor?

Tiny House satılık ilanlarına nerden ulaşabilirim derseniz. Tiny house satan firmalar hangisi gibi soruların cevabı arıyorsanız tamda yerindesiniz.

Tiny House satılık için illa bir model veya renge bağımlı kalmadan size özel ve en uygun fiyata tiny house üretmekteyiz. Aynı zamanda yapılış anın da da her noktasında sizi bilgilendirip istediğiniz değişiklikleri yapmaktayız.

Tiny House Satılık için neler gerekiyor?

Satışa çıkarılan tiny house’ların özellikleri, boyutları, tasarımları ve konumları farklılık gösterebilir. Seçenekleri karşılaştırmak ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulabilmek için bizimle irtibata geçerek en son fiyatı ve modeli bulabilirsiz.

tiny house satılık modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi

TİNY hOUSE

Tiny House Satılık Ankara da fabrikamızda üretilmektedir.

TİNY HOUSE
tiny house şase karkas çelik çerçeve tiny house yapımı

Smart
WhatsApp
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?