Tiny House SM-3

Tiny House projesini hayata geçirmeden önce mimar, mühendis ve tasarım ekiplerimizle fikir alışverişi yapıyor, konseptinize uygun mimari yaklaşımları derleyerek izleyeceğimiz adımları belirliyoruz. Beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizlerle fikir alışverişi yapmaya özen gösteriyoruz. Size özel Tiny house nuzu geliştirmek ve hayalinizdeki tasarımı oluşturmak için mimarlarımızla çizimini yapıp beğeninize sunuyoruz.

Tiny House büyüklüğü ve fiyatı ne kadardır?

SM-3 boyutları en 2,55 metre boy 8 metre 25m² olarak tasarlanmaktadır. Eğer sabit olarak kalacaksa özel ölçülerde üretilebilir. Standart donanımlı Tiny House SM-3 fiyatı için WhatsApp ve iletişim numaramızdan ulaşarak son fiyatı alabilirsiniz.

Tiny House Fiyatları Nedir?

Çok sayıda model geliştirildiği için geniş bir tiny house fiyat skalası da söz konusudur. Standart özellikte ve 2,55 metre en 8 metre boy 25m² tiny house için WhatsApp ve iletişim numaramızdan ulaşarak son fiyatı alabilirsiniz. Fiyatlara KDV ve nakliye dahil değildir.

Tiny House fiyatını değiştiren faktörler nelerdir?

Fiyat listesinde göreceğiniz rakamlar opsiyon listesindeki ek kişiselleştirme ve istekleriniz doğrultusunda değişecektir. İlgili satış danışmanıyla yapacağınız ayrıntılı görüşmeler sonucunda final fiyat teklifiniz oluşacaktır.

Smart
WhatsApp
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?